part four

"Gerarde, já vím, že jsem tě nejspíš vyprovokoval, ale já tohle jsem nechtěl, já…"
"Na to už je pozdě." S těmito slovy se zbavil posledních pár kousků oblečení a spočinul na Frankovi zcela nahý. Jejich těla o sebe otřela a jejich údy se ocitly tak blízko, že to bylo k nevydržení. A taky to netrvalo dlouho a Gerard obkroužil jeho úd tím svým. To samozřejmě nezůstalo bez odezvy a následně na to proti němu vyrazil Frank svými boky.
"Příliš dlouho ti bylo tohle všechno odepírání. Je na čase z tebe udělat muže."

Nevěřícně na něj pohlédl. "Nezdám se ti snad být dost mužem?"
"Chacha…," rozesmál se, "neboj se, rozhodně se nemáš za co stydět," mrkl na něj s úsměvem," ale mám na mysli něco jiného." S těmito slovy opět obkroužil prstem Frankův análek a na malý okamžik spočinul přímo na vchodu do něj.
"To ne!" I když něco podobného tušil, byl odhodlán mu nedovolit, do něj vstoupit. Jeho rozhodnutí se však stoprocentně neshodovala s Gerardovým odhodláním.
"Neboj. Připravím si tě…" A umlčel dalším polibkem smršť Frankových námitek. Polibek se stále víc prohluboval a nabíral na vášni a naléhavosti. Gerard se se svými rty pomalu přesouval na jeho krk, kde počal sát jeho jemnou kůžičku.
"Gee?" vydal ze sebe se strachem Frank.
"Neboj. Rozhodně teď netoužím po tvé krvi, ale po naprosto jiné tekutině," odpověděl opět Gerard s náležitým sexuálním podtextem. Pomalu se přesouval svými polibky níž k Frankově klínu. Jemně jej zatahal za houšť tmavých chloupků ukrývajících jeho klín. Jemně ho přinutil, aby roztáhl náležitě nohy a počal hladit jeho stehna a zasypávat je polibky. A postupně se přesunul až k jeho klínu. Frank už byl nadmíru vzrušen a měl pocit, že jestli se ho brzy nedotkne na TOM místě, tak se nejspíš zblázní. I přesto, že si toho byl Gerard plně vědom, rozhodl se Franka ještě malinkou chvíli provokovat a tak když se skláněl k jeho *** namísto toho, aby jej políbil nebo se ho alespoň jen dotkl, jej pouze navlhčil svými slinami a několikrát na něj foukl, což způsobilo další příval rozkoše.
"Prosíííííím. Dotkni se ho. Gee, prosíííííím." Frank byl jako smyslu zbavený. Jediné na co momentálně dokázal myslet, byla jeho neukojená touha.
Gee se pro sebe usmál. Utrhl kus trávy, rostoucí poblíž a počal s ní přímo ďábelskou hru. Jemně s ní hladil jeho naběhlý žalud a postupoval níže mezi jeho roztáhlé půlky a následně zpět. Tohle již bylo na Franka moc. Přesunul svoji ruku na svůj penis, avšak než se mohl vůbec začít jakkoliv uspokojoval, byly jeho ruce odstrčeny a uzavřeny do pevného svěráku v podobě Gerardových rukou za jeho hlavou. Jednu svoji ruku, však hned na to uvolnil, měl dostatek síly, aby jej udržel pouze svojí levačkou. Zatímco jeho pračka putovala po Frankově hrudi opět k Tomu místu.
" Gee, prosím. Já už to opravdu nevydržím, mám pocit, že se zblázním," dodal téměř plačtivě Frank. I pro Gerarda bylo velice těžké ovládat se, ale věděl, že když vyčká, zažije Frank takový orgasmus, po kterém ho již ani nenapadne chtít žít v celibátu.
"Dobře tedy, ale ty zůstaneš naprosto v klidu!" Momentálně by mu slíbil vše, na co by si vzpomněl a tak jen horlivě přikyvoval. Gerard tedy pustil jeho ruce a opět se přesunul k spodní části jeho těla a nyní již konečně uchopil jeho pulzující úd.
"Achhh…." Frank se téměř ve stejném okamžiku prohnul v pase a přirazil k jeho ruce. To se však nelíbilo Gerardovi, který jej uchopil za boky a donutil je opět klesnout do měkkého písku.
"Šššš…" konejšil ho. A opět jej začal laskat svojí pravačkou a prvním článkem prostředníčka jeho pravé ruky pronikl do jeho pannenské prdelky. Když pocítil, že se blíži k vrcholu, ustal ve svém snažení, což si vysloužilo nespokojené zamručení. Avšak nic jiného Frank udělat nemohl, protože by mu v tom Gee ihned zabránil. Počkal malinkou chvíli a potom vsunul jeho penis do svých úst a začal pomalu vysouvat a zasouvat prostředníček stále hloub do jeho těla. Tohle již jeho tělo ani mysl nemohla vydržet, a když Gerard již po několikáté sál jeho penis, Frank vyvrcholil s hlasitým výkřikem jeho jména a obdaroval Gerarda náležitou odměnou.
Frank nemohl popadnout dech, byl naprosto šťastný. Něco takového ještě nezažil. Jeho tělem prostupovalo uvolnění. Byl to nepopsatelný zážitek, Frank ještě nikdy nic takového nezažil, bylo to tak mocné.
Gerard se donutil ponechat své choutky na uzdě a počkal, až se Frank vzpamatuje z onoho zážitku. Pomalu rozdýchával vzrušení, aby mu také snad při své horlivosti nějak neublížil. Když zpozoroval, že jej Fee opět vnímá, sladce se na něj usmál a vtiskl mu polibek na jeho malilinkatý nosánek.
"To…, to bylo…," Frank hledal ta správná slova," nádherné." Gerard se na něj po těchto slovech usmál ještě zářivěji.
"Gee, víš, asi bych ti to měl nějak oplatit, jenže. Já… víš, nikdy jsem nic takového nedělal, nechci tě zklamat. A také si nepřeju, aby sis myslel, že jsem naprosto neschopný, já…"
"Pššš," přiložil mu prst na ústa. "Vše je přeci jen otázka času," mrkl na něj, "a navíc, chci mít dnes svůj úd někde jinde, než v tvých ústech. Chtěl bych se s tebou milovat." Všiml si, že Frank už, už chce něco namítnout. "Neboj se, budu opatrný. Pamatuj si. Zabíjím a ubližuji, ale na tebe bych nikdy nevztáhl ruku, a kdyby se o to pokusil někdo jiný, jeho největším přáním by bylo, aby se nikdy nenarodil." Opět jej jemně políbil na ústa a ještě více mu roztáhl nohy dál od sebe. Věděl, že je nervózní a že pokud se neuvolní, tak by ho to bolelo. Proto jej opět začal hladit na hrudi, podbřišku a jemně mnout jeho bradavky.
"Gee?"
"Ano?" vydal ze sebe s obtížemi Gerard.
"Mohl bych…? Mohl bych se tě také dotýkat?" Tohle Gerarda naprosto vyvedlo z míry, byl tak nevinný. Nikdy nepoznal nic tak krásného. Bohužel díky sému zadumání otálel se svoji odpovědí, což způsobilo, že Frank značně znejistěl, jestli nebyl příliš troufalý.
'Teď se mu budu jistě hnusit, že já nedržel jazyk za zuby.'
Naštěstí jeho milenec rychle sponzoroval změnu v jeho chování a podíval se mu hluboce do očí.
"Ani nevíš, jakou mi uděláš radost, když se zapojíš." Když se Frank ujistil, že mluvil vážně a že jeho slova jsou pravdivá, odhodlal se a začal Gerarda hladit na jeho zádech a pomalu postupoval níže, až k jeho vypracovanému zadečku, který jemně sevřel.
"Hmm…." Gerardův jazyk laskal jeho ucho a jeho rty sály ušní lalůček. Pomalu přejížděl svým jazykem po jeho krční tepně a se spojením sledoval, jak mu slastně vrnká do ouška. Přisál své rty na jeho hrdlo o něco víc, což způsobilo, že se na jeho světlé kůžičce objevil zarudlý flíček. Tohle již vyburcovalo Franka k tomu, aby se pustil i do odvážnějších kousků a proto si jeho maličká ručku začala probojovávat cestu do Gerardova klína, kde nejistě sevřel jeho úd a neohrabanými pohyby jej začal laskat. Gerard věděl, že po tomhle, už by jej nezastavilo nic od jeho cíle. Jemně zatlačil na Frankův bok a otočil ho na bříško. Ten však nespokojeně zamručel.
"Lásko, tohle mi prosím nedělej. Nemůžeš chtít, abych teď přestal, to by byl nadlidský výkon."
"Vždyť ty nejsi obyčejný člověk ne?" rozhodl se jej malinko poškádlit, avšak když spatřil smutek v jeho očích, rozhodl se jej už dále nemučit," víš, já jen… Chtěl jsem tě poprosit, jestli bych nemohl zůstat na zádech. Já…" Frank hledal ta správná slova," chtěl bych se ti dívat do očí, až … no až budeš ve mně."
"Franku těší mě tvá žádost, ale tohle není nejlepší nápad. Víš, nebudu popírat, že poprvé to zezačátku malinko bolí a myslím, že kdybys ležel na bříšku, bylo by to pro tebe lepší." Všiml si, že se zatvářil po jeho slovech smutně a jakoby přemýšlel, ale pak se v jeho očích opět objevili ty jiskřičky neřesti.
"Chci být na zádech!" K jeho údivu to řekl hlasem, který nepřipouštěl námitky. S pocitem smíření si povzdechl. Nechal jej tedy, aby se opět vrátil do své původní polohy na zádech a pak mu vsunul ukazováček do úst. "Navlhči ho." Po těchto slovech, Frank jemně cucal jeho prst a pokrýval ho svými slinami. Postupně tak učinil se všemi jeho prsty. Gee se musel usmát. I u takové činnosti vypadal naprosto nevině a v nádheře by se mu nevyrovnala ani ta nejlepší děvka. Vyndal prst z jeho úst, pohledem stále ho hypnotizujíc, jej umístil na vstup do jeho análku a jemně zatlačil. Když se v něm po chvilce snažení ocitl celý, rozhodl se přidat další prst, avšak zastavilo jej Frankovo bolestné zasyčení. V tu chvíli si Frank začal nadávat do hlupáků, vždyť se tu chová jek hrozná citlivka, avšak co ho udivilo, bylo to, že Gee se netvářil nijak naštvaně, spíš se na jeho tváři odrážel strach.

"Uvolni se, lásko," utěšoval ho. Frank si jeho slova vzal k srdci a jemně povolil sevření kolem Gerardova prstu a on následně vsunul další. Jemně se v něm počal pohybovat a vklouzat hlouběji, když narazil na malý výběžek uvnitř něho. To nezůstalo bez odezvy a Frank vydechl nepopsatelnou rozkoší.
"Prosím, udělej to znovu." Gerard rád vyhověl jeho přání a opakoval své počínání. Když byl dostatečně připraven, vytáhl z něj své prsty a pomalu do něj začal vnikat svým penisem. To se již Feemu tak nelíbilo a udělal nejhorší věc, kterou mohl. Stáhl se.
"Uvolni se," šeptal mu do ouška Gee, "věř mi." Poté se Frank opravdu začal uvolňovat a on tak mohl pokračovat dál do jeho útrob. Když v něm byl celý, nechal jeho tělu dostatek času, aby si na něj zvyklo. Po chvilce se v něm počal pohybovat. Nejdříve pomalu a něžně, avšak když se opět dotkl Frankovi prostaty, jeho láska to nevydržela a začala sama vycházet vstříc.
"Víc…" Jestli měl před chvílí pocit, že zažil něco nemožného, teď se domníval, že takovou rozkoš nemůže vydržet. Oplácel plně Gerardovi doteky a laskal jej na jeho hru, krouživými pohyby objížděl jeho pozadí a vzdychal mu do jeho ouška.Gerard, který cítil, že brzy vyvrcholí, uchopil Frankovo přirození a začal jej zpracovávat, a tak vyvrcholili oba ve stejném okamžiku, což vše ještě umocnilo. Frankovi útroby vyplnilo Gerardovo semeno.
Oba vyčerpáni kleli do písku. Frank se pohodlně uvelebil na hrudi svého milence. A opět spojil jejich rty do láskyplného polibku.
"Gee… to bylo…"
"Nádherné," doplnil jej s úsměvem a jemně jej políbil na jeho malilinkatý nosánek. Pak jej více přitiskl na svou hruď. Netrvalo to dlouho a Frankovi se začaly klížit oči a on podlehl únavě. Gerard se musel usmát. Byl tak rozkošný, jak se k němu tiskl. Ano miloval ho, ale to se nikdo nesmí dozvědět, pro všechny to musí být stále jen jeho hračka, kterou dříve nebo později odkopne a bohužel si to musí myslet i Frank. Byl by stokrát raději, kdyby ho Frank nenáviděl a pohrdal jím, než by dopustil, aby mu někdo ublížil nebo jej dokonce zabil. Nemohl spát, musel si dát dobrý pozor na čas, tohle bylo jediné místo, kde mu hrozilo nebezpečí, avšak rozhodl se zde ještě setrvat, neměl to srdce jej budit. Jen přes něj opatrně přehodil jeho plášť a pak se opět pohroužil do svých myšlenek.
Když se pomalinku začalo rozednívat a Gerard usoudil, že brzy tuto plášť opět počnou ohřívat sluneční paprsky, rozhodl se Franka probudit.
"Fee," jemně jej políbil,"musíme jít, je čas. Rozednívá se"
"Bůh nepočká?" vypravil ze sebe naprosto nesmyslnou větu. Nejspíš se mu opět zdálo, že je klášteře.
"Bůh možná, ale já rozhodně ne, takže honem na nohy ty jeden ospalče, nebo se postarám, abys je už nikdy víc nemohl dát k sobě," a s tímto se na Franka ďábelsky až úchylně usmál.
"Činím pokání," prohlásil Frank, avšak koutky úst mu nezbedně cukaly.
"Na to už je pozdě," s těmito slovy převalil Franka do písku, vyhoupl se nad něj a počal jej nemilostně lechtat.
"Pomóóóóóóc! Já už budu hodnej," Frank se pod ním doslova svíjel. Po několika dalších minutách ze sebe ještě vydal: "Dóóóst, prosíííííííím. Já, já, jáááá se počůráááááám."
Tohle už ani Gerard nevydržel a vybuchl smíchy. "Budeš tedy už hodnej?"
"Slibuju," vypravil ze sebe celý zadýchaný Frank. Gerard mu naposledy vtiskl polibek. Trvalo jim dlouhou dobu, než se oblékli, hlavně proto, že když se Gerard na Franka podíval, jak se zohýbá, aby si natáhnul spodní prádlo nebo jak si zapíná knoflíčky u košile, měl co dělat, aby z něj to oblečení opět nestrhal. Když se oblékli, měli nejvyšší čas jít.
"Gee?"
"Ano Franku?"
"Myslíš, že tam Swim stále bude? Nemohl se nějak osvobodit?" Neměl strach o to, že by tu dlouhou trasu musel jít pěšky, ale o Gerarda.
"Swim umí na rozdíl od tebe poslouchat,"provokoval jej opět," a navíc je to tu opatřeno, že tohle je jediné místo, které slunce osvítí, takže se hlavně musíme odtud dostat." Jen to však dořekl, zapříčila se Feemu noha mezi dva balvany a Gee s hrůzou uslyšel hlasité křupnutí.
"Franku?" zeptal se Gerard s nepokrytým strachem v hlase.
"Au, moje noháááá," Frank se svíjel na zemi, nohu stále uvězněnou mezi dvěma balvany. Gerard se k němu opatrně klekl, aby zjistil, jak na tom je. Chtěl uchopit jeho nohu a vyprostit ji, ale zastavily ho jeho ruce. "No ták Franku, musíme se odtud dostat. Neboj, budu opatrnej ano?" I když nerad musel Frank souhlasit, nechtěl, aby se Gerardovi něco stalo. Ten opatrně uchopil jeho nohu za lýtko a vsunul ruku pod jeho patu, však hned na to Frank zaskučel bolestí.
"Sakra," zaklel Gerard. Musí na to tedy jinak. Věděl, že když už je šero, tak jeho síla bude oslabena, než kdyby byla krajina zahalena do tmy, ale musel to udělat, teď nemyslel na sebe, ale na Franka. Nechtěl mu způsobit bolest. Proto se zhluboka nadechl a zatlačil na balvan, věznící Feeho nohu a s vypětím všech sil jej o několik centimetrů posunul tak, že s několika bolestivými pohyby kotníkem se přeci jen podařilo jeho zraněnou nohu vyprostit. Uchopil jej do náruče a jazýčkem mu jemně slízl slzičku a při tom si všiml zranění na jeho čele. Z rány mu tekla krev.
'No tak nemysli na to! No tak! To nesmíš, je tak nevinný. Nenáviděl by tě. Olízl si rty při představě, jak by asi chutnala jeho krev. Ne! Dost!' Rychle vyšlapal kamenitý kopec a usadil Franka do sedla. Utrhl si kus látky ze svého drahého pláště a uvázal jej Frankovi jako šátek, tak, že to vypadalo jako úmyslná pokrývka hlavy a zároveň, to zakrývalo pohled na krev.
"Franku musíš jet do hradu sám…"
"Proč?" přerušil jej.
"Protože to říkám. Hlavně ať tě ani nenapadne sundat si to z té hlavy! Je ti to jasné! Poslouchej mě dobře, vysvětlím ti cestu, jak se dostaneš do hradu. Musíš ujíždět rychle a nezastavuj, není zde bezpečno!"
"Ale já…"
"Nepřerušuj mě, sakra! Nemůžeš být chvilku ticho?" Věděl, že mu tímhle ublížil, ale musel se od něj co nejrychleji dostat, vědomí, že chybí tak málo a on může okusit jeho slaďoučkou krev… Ne! Věděl totiž, že by se pak nezastavil a zakousl by se svými ostrými špičáky do jeho bělostného hrdla.
Když tedy Frank uraženě umlkl. Počal mu Gerard vysvětlovat cestu. Pak jej ještě několikrát donutil, aby to zopakoval. Když si byl jistý, že to zvládne, pokračoval dál.
"Přijdeš do stájí. Bude tam čekat Sam. Ten se tu stará o mé koně. Vysvětlíš mu, že tě sem posílám já. Řekni mu, že jsi Frank ten z toho kláštera. On už bude vědět. Ale hlavně mu řekni, aby k tobě přivolal Raye! Je ti to jasné Raye a ne nikoho jiného. Rozumíš?"
Gerard věděl, že nesmí dopustit, aby se Frank dostal do ledajakých rukou. Věděl, že Rayovi může důvěřovat, vždyť byli téměř jako bratři.
"Řekni mu, že jsem se musel jít projít a hlavně nedopusť, aby se ti podívala na tu ránu na čele ano? Tu si budeš muset ošetřit, pro každého by to bylo příliš sladké pokušení. A teď jeď!"
"Ale…"

Gerard pleskl Swima a ten se dal do klusu. Gerard si s těžkým srdcem povzdychl.

 

Diskusní téma: part four

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek